Google start met eigen verkoop e-books

google-editionsGoogle is van plan om in de zomer van dit jaar te starten met een eigen online boekenwinkel onder de naam Google Editions. Gebruikers kunnen verschillende aanbieders boeken aankopen die op elk apparaat gelezen kunnen worden, in tegenstelling tot de boeken uit de iBookstore.

De boeken kunnen gewoon worden gelezen vanaf een website in een internetbrowser. Er is dus geen extra software vereist. Mogelijk werkt Google wel aan software om de boeken te optimaliseren voor smartphones en tablet.

Doordat de boeken dus op elk apparaat te lezen zijn, gaat Google hiermee de strijd aan met concurrenten Amazon en Apple. Boeken gekocht bij Amazon kunnen alleen gelezen worden op de Kindle, die van Apple alleen op de iPad.

Uitgevers van boeken zijn enthousiast over het nieuwe Google-product. Het zou voor hen prettiger zijn om niet hoeven na te denken over welk apparaat het publiek beschikt.

AppLimited.nl gebruikt cookies om jouw bezoek aan onze website gemakkelijker en aantrekkelijker te maken. Lees meer
Akkoord