We kennen al Mijn Verhaal van Snapchat. Daarbij laat je voor 24 uur lang snapchats aan al je volgers zien. De nieuwe iPhone-app Tiiny probeert het op dezelfde manier. Met deze app deel je voor een periode van 24 uur een foto of korte video.
In de app registreer je met Twitter. Zonder Twitter kom je voorlopig helaas niet verder in de app. Een mogelijkheid om met een e-mailadres te registeren is namelijk nog niet beschikbaar. Voordeel hiervan is wel dat je meteen ziet wie nog meer van je Twitter-volgers Tiiny gebruiken.
Na je registratie krijg je een muur van foto's en korte video's te zien. Tik op een foto om te zien wie hem heeft gedeeld en hoeveel likes er zijn ontvangen. Tik dubbel om een foto of video zelf te liken. En wil je zelf een foto of video plaatsen, dan kan dat via het linkerbovenste vakje op de fotomuur. Tik op het vakje om een foto te maken of houd hem ingedrukt om een video op te nemen.
Tiiny is alleen te gebruiken op de iPhone en is gratis in gebruik, mits je Twitter hebt natuurlijk.
Tiiny
|
![]() Prijs: Gratis |