OnsOranje voor iPhone en iPad nu beschikbaar in App Store

onsoranje iphone ipad appDe KNVB heeft een officiële iPhone- en iPad-app van het initiatief OnsOranje gelanceerd in de App Store. Met deze app kom je nog dichter bij Oranje dan dat je natuurlijk al was en dat maakt deze app een must-have voor elke liefhebber van ons elftal.

In de app vind je veel verschillende onderdelen. Zo vind je het laatste nieuws over Oranje, informatie over onze spelers en coaches en uiteraard kan je in de app ook terecht voor alle uitslagen, standen en het programma van het EK 2012.

Screenshot

Ook is het mogelijk om in de app met je eigen vrienden een poultje te spelen.


OnsOranje voor iPhone & iPad

Prijs: Gratis!

» VOOR IPHONE » VOOR IPAD

AppLimited.nl gebruikt cookies om jouw bezoek aan onze website gemakkelijker en aantrekkelijker te maken. Lees meer
Akkoord