Hoesjes beschadigen achterkant iPhone 4

gebroken_achterkant_iphone4'Antennagate' van de iPhone 4 wordt sinds kort bijgestaan door een nieuw broertje. Het schijnt namelijk dat verschillende beschermhoesjes die de achterkant van het toestel bedekken, kunnen zorgen voor krassen en zelfs scheuren. In Amerika wordt dit nieuwe probleem nu al 'Glassgate' genoemd.

Het betreft hoesjes die je over de zij- en achterkant van de iPhone 4 moet schuiven, de zogeheten sliders. Doordat er vuil tussen het hoesje en het glas van het toetsel kan komen, kunnen er op den duur krassen ontstaan die later een barst kunnen vormen.

Volgens Ryan Block, blogger bij de technologiesite Gdgt, was het probleem al bekend bij Apple en hebben volgens hem anonieme bronnen gemeld dat er een speciaal onderzoeksteam is opgezet om het probleem te onderzoeken.

Opvallend is in ieder geval dat de laatste tijd zeer weinig hoesjes van derden te vinden zijn in de Apple Stores. In de online winkel zijn alleen nog maar Apple's eigen Bumper Cases verkrijgbaar.

Apple wilde niet reageren op het artikel van Gdgt.

AppLimited.nl gebruikt cookies om jouw bezoek aan onze website gemakkelijker en aantrekkelijker te maken. Lees meer
Akkoord