Operator KPN heeft de prijzen voor de iPhone 4 en iPhone 3GS verhoogd. De introductie-actie van KPN is tot een einde gekomen, je moet vanaf nu dus meer betalen voor de toestellen. De abonnementsprijzen zijn niet veranderd evenals de specificaties van het abonnement.
Afhankelijk van het abonnement betaal je 10 tot 40 euro meer voor een iPhone 4. Zo moet je bij het goedkoopste abonnement (1-jarig voor €32,50 per maand) twintig euro meer neerleggen voor beide versies van de iPhone 4. Een iPhone 4 16 GB kost bij dit abonnement nu €409,95.
Ook bij 2-jarige abonnementen zijn de toestelprijzen verhoogd, van twintig tot veertig euro. De iPhone 3GS kost bij het goedkoopste abonnement dertig tot veertig euro meer.
De nieuwe prijzen zijn te vinden op de website van KPN.