Steve Jobs: "Er komt geen App Store voor Mac"

app-store-1Een App Store voor de Mac zit er niet aan te komen, dat heeft Steve Jobs zelf in een e-mail bekend gemaakt. Ene Fernando Valente stuurde per mail de vraag of er een App Store voor de Mac komt met eenzelfde goedkeuringsbeleid van Apple. Steve Jobs reageerde, kort en krachtig "Nope" op die vraag.

Er gingen verschillende geruchten de ronde dat Mac OS X een soortgelijke applicatiewinkel zou krijgen als die van de iPhone, iPad en iPod touch. Misschien wel beter, anders zouden we apps, die alleen bij Apple in het verkeerde keelgat schieten, nooit kunnen downloaden.

Steve Jobs is trouwens tegenwoordig vaker bezig met het beantwoorden van mailtjes van klanten. Zo reageerde hij eerder op de vraag "Waarom geen apps met erotische inhoud in de App Store?" dat je voor porno, Google Android moet hebben.

AppLimited.nl gebruikt cookies om jouw bezoek aan onze website gemakkelijker en aantrekkelijker te maken. Lees meer
Akkoord